Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Минулого четверга провели кілька зустрічей і локальну кампанію щодо збору підписів проти нового детального плану територій у межах проспекту Перемоги, вулиць Лагерної, Авіаконструктора Сікорського, залізничних колій, вулиць Тимофія Шамрила, Дорогожицької, Олени Теліги та Олександра Довженка.

Київська влада, як і у випадках з іншими незаконними ДПТ, які останні рік масово ухвалюються Київрадою, намагається без реального обговорення з громадою проштовхнути й цей ДПТ з чисельними порушенням (ми подали зауважень на 12 сторінках!).

Але що найгірше – цей ДПТ легалізує низку скандальних самочинних забудов, з якими громада бореться як мінімум з 2012 року. Серед них і об’єкти забудовника-афериста Анатолія Войцеховського, який користувався заступництвом генпрокурора-злочинця Пшонки, Черновецького, Попова та Кличка, і завдяки цьому зміг без необхідної документації забити район свічками, де раніше були зелені зони. Тепер же Київрада пішла шляхом легалізації незаконних забудов Войцеховсього у вигляді ухвалення такого ДПТ для мікрорайону. Для громади це неприйнятно!

До речі, для тих, хто в курсі історії про те, як Кличко намагається проштовхнути абсолютно недолугий план реконструкції розв’язки на Шулявці, замість чудового проекту Victor Petruk, має бути цікаво дізнатися, що в цьому ДПТ прописаний саме той недолугий проект, і це попри те, що остаточне рішення щодо розв’язки ще de jure не ухвалене. (Детальніше про Шулявську розв’язку тут: https://www.facebook.com/groups/226693867830236)

Загалом в четвер ми зібрали 80 підписаних «пакетів» зауважень від місцевих мешканців, і в п’ятницю зареєстрували їх в Департаменті архітектури КМДА (згідно Закону), хоча чиновники й не хотіли приймати документи, посилаючись на нещодавню кібератаку.

Наша позиція незмінна – добиватимемося врахування зауважень щодо ДПТ (або блокування його ухвалення у разі відмови), а в судах боротимемося й далі за знесення незаконних забудов.

Р. S. Дякую всій нашій з Кутняк Святослав приймальні за авральну роботу, щоби встигнути в строки, й окремо Георгій Могильний(за чудову підготовку зауважень), Tania Chernyshenko (на яку, як на мешканку Сирця, впала величезна частка роботи) та Прохор Антоненко, який допоміг своїм досвідом боротьби проти незаконних проектів ДПТ в Святошинському районі!

Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ