Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Товариство, сьогодні на сайті КМДА останній день обговорення перейменування скверу імені Косіора на честь видатного командира Перших визвольних змагань Петра Болбочана. Цей сквер знаходиться навпроти кінотеатру «Київська Русь» і в нього впирається вулиця Січових Стрільців. Тому перейменування скверу на честь Болбочана є концептуальним і хорошим кроком до формування/повернення українського обличчя Києва.

І хоча там зараз вже є значна перевага на нашу користь, прошу включитись у дискусію й підтримати пропозицію перейменування скверу, адже важливо щоб у депутатів Київради не було жодних можливостей для ігнорування результатів думки громади або «специфічного» трактування цих цифр.

Все дуже просто: Косіор – один із організаторів Голодомору; Петро Болбочан – полковник армії Української Народної Республіки, один із кращих полководців свого часу, який з мізерними силами відбив у білогвардійців Крим.
Косіор давно мав відійти в небуття, а Болбочан – заслуговує набагато більшого, ніж маленька вуличка чи навіть сквер у Києві (і тому, до речі, у нас з Roman Koval на цей сквер є ширші плани щодо вшанування Болбочана ніж лише перейменування… ;) ).

За цим лінком можна взяти участь в обговоренні проекту:
http://projects.kievcity.gov.ua/projects/view.php?P=347

Прошу підтримати ініціативу!

Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ