Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

НАБУ ВІДВЕРТО ПРИКРИВАЄ ЗЛОЧИНИ КЛИЧКА!

Другого грудня 2016 року я написав пост під заголовком «Чи відкриє НАБУ справи на Кличка». (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/posts/899703476827730). Сьогодні я, на жаль, змушений констатувати, що НАБУ «кришує» мера Києва.

Як і багато українців, я на самому початку покладав певні надії на роботу новостворених антикорупційних структур, зокрема, НАБУ. Але мушу констатувати, що Бюро не виправдало цих надій і стало учасником інтриг сьогоднішньої влади.

Кличко незаконно підписав договір оренди земельної ділянки на провулку Святошинському і передав її «Київміськбуду» (чим, до речі, спровокував подальші протистояння й кровопролиття). Я відправив запит на НАБУ (http://w1.c1.rada.gov.ua/…/zw…/wcadr41D…), але замість того, щоби відкрити провадження, мені відповіли, що тут відсутній склад злочину! Друге: журналісти зі Схеми: корупція в деталях – RFERL (у яких одразу перепрошую за помилку в своєму виступі!) зробили чудове розслідування, у якому показали незадекларовані Кличком статки і маєтки за кордоном (можете пересвідчитись: http://www.radiosvoboda.org/a/28150523.…). Знову я роблю відповідне звернення в НАБУ – знову відсутній склад злочину.

Ну, добре, якщо Ситник не бачить відвертих порушень закону мером столиці – сподіваюсь Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Назар Холодницький відкриють йому очі (або хоча б просто виконають 214 статтю КПК). Продублював обидва депутатські запити на САП (http://w1.c1.rada.gov.ua/…/zw…/wcadr41D… http://w1.c1.rada.gov.ua/…/zw…/wcadr41D…) і чекаю реакцію прокуратури.

Тобто тепер чекаємо на відповідь на оновлену версію первинного питання:
ЧИ ВІДКРИЄ ПРОКУРАТУРА СПРАВИ НА КЛИЧКА?

Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ