Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Вчора НАБУ і ГПУ оприлюднили відео, на якому видно, як помічниця нардепа Полякова бере хабар і доповідає про це шефу телефоном. Зрозумівши, що мова йде про гроші, Поляков відразу її просить перенабрати його на WhatsApp.

Після перегляду відео у більшості глядачів зникли будь-які сумніви щодо причетності Полякова до даного злочину. Замість того, щоби піти на угоду зі слідством і здати своїх подільників, нардеп почав незграбно виправдовуватися.

Одним із головних аргументів парламентаря щодо його непричетності до хабара було те, що він користується старим телефоном, у якого немає Інтернету. Відповідно і розмовляти по WhatsApp зі своєю помічницею, як стверджує слідство, він не міг.

Почувши, що нардеп упродовж 12-ти років користується одним мобільним, вирішив знайти докази, які б спростовували цю цинічну брехню.

І ось на ФБ сторінці Полякова знайшлася фотографія 2015 року, де він сидить за столом з, як мінімум, одним смартфоном перед собою…

Поки в Україні існує каста недоторканних, годі чекати на побудову нормальної держави. Про збір підписів про зняття депутатської недоторканості тут.

Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ