Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Сьогодні Господарський суд м. Києва зняв трьохмісячний арешт з рахунків комунального підприємства «Київський метрополітен». Суддя Господарського суду Києва Босий В. П. зняв арешт на підставі того, що метрополітен уклав додаткові угоди з банком про використання арештованих рахунків в подальшому лише для виплати заробітної плати своїм працівникам.

Однак, залишається незрозумілим те, яким чином метрополітен буде здійснювати інші необхідні витрати – такі як обслуговування, ремонт вагонів тощо, адже розблоковані банківські рахунки можуть використовуватися лише для виплати зарплати?

Наразі комунальне підприємство не може закуповувати необхідні запчастини для рухомого складу метрополітену. В результаті цього, невідремонтовані вагони залишаються стояти в депо, через що вже суттєво збільшився інтервал руху потягів у київській підземці.

Ну, а тепер про ще гірше. Суддя Босий В.П. відмовив у задоволенні заяви «Київського метрополітену» про відстрочення виконання постанови Київського апеляційного господарського суду про стягнення боргу у розмірі 1 мільярд 924 мільйони гривень.

Варто зауважити, що після того, як представник КМДА просто зганьбився на попередньому судовому засіданні, на це засідання він загалі не прийшов.

Щоб побачити деталі того, як команда Кличка «захищає» інтереси киян, раджу переглянути 10-ти хвилинне відео.

Суд розблокував рахунки метрополітену, однак відмовив у відстрочці виконання постанови про стягнення боргу в 2 мільярдиСьогодні Господарський суд м. Києва зняв трьох місячний арешт з рахунків комунального підприємства «Київський метрополітен». Суддя Господарського суду Києва Босий В. П. зняв арешт на підставі того, що метрополітен уклав додаткові угоди з банком про використання арештованих рахунків в подальшому лише для виплати заробітної плати своїм працівникам.Однак залишається незрозумілим те, яким чином метрополітен буде здійснювати інші необхідні витрати такі як обслуговування, ремонт вагонів тощо, адже розблоковані банківські рахунки можуть використовуватися лише для виплати зарплати?Наразі комунальне підприємство не може закуповувати необхідні запчастини для рухомого складу метрополітену. В результаті цього, невідремонтовані вагони залишаються стояти в депо, через що вже суттєво збільшився інтервал руху потягів у київській підземці. Ну а тепер про ще гірше.Суддя Босий В.П. відмовив у задоволення заяви «Київського метрополітену» про відстрочення виконання постанови Київського апеляційного господарського суду про стягнення боргу у розмірі 1 мільярд 924 мільйони гривень.Варто зауважити, що після того, як представник КМДА просто зганьбився на попередньому судовому засіданні, на це засідання він загалі не прийшов. Щоб побачити деталі того, як команда Кличка «захищає» інтереси киян, раджу переглянути 10-ти хвилинне відео. Історія питання: https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1014146618716748/

Közzétette: Юрій Левченко – 2017. június 14.

Історія питання: https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1014146618716748/

Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ