Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

НОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО АРЕШТУ РАХУНКІВ КИЇВСЬКОГО МЕТРО

Щоб уникнути кримінальної відповідальності керівника Київського метрополітену, комунальне підприємство уклало кредитний договір і за рахунок кредитних коштів виплачує заробітну плату працівникам.

Про це сьогодні розповів представник столичного метро у Господарському суді Києва, який розглядає скаргу комунального підприємства щодо зняття арешту з його рахунків. Представник метрополітену стверджує, що арештовані рахунки використовуються виключно для виплати заробітної плати, однак представник державної виконавчої служби, яка і наклала арешт, надав суду докази, що дані рахунки використовувалися і для інших цілей.

Київська міська рада (третя сторона) підтримала заяву метрополітену. Представник мерії запевнив суд, що комунальне підприємство не відмовляється від рішення суду, про сплату боргу в сумі 1 млрд. 924 млн гривень за поставлені 100 вагонів метро (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/987419238056153/), але враховуючи скрутний майновий стан, просив рахунки розблокувати.

Щоб вивчити докази держвиконавця суддя Босий В.П. зробив в засіданні двотижневу перерву.

НОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО АРЕШТУ РАХУНКІВ КИЇВСЬКОГО МЕТРОЩоб уникнути кримінальної відповідальності керівника Київського метрополітену, комунальне підприємство уклало кредитний договір і за рахунок кредитних коштів виплачує заробітну плату працівникам. Про це сьогодні розповів представник столичного метро у Господарському суді Києва, який розглядає скаргу комунального підприємства щодо зняття арешту з його рахунків. Представник метрополітену стверджує, що арештовані рахунки використовуються виключно для виплати заробітної плати, однак представник державної виконавчої служби, яка і наклала арешт, надав суду докази, що дані рахунки використовувалися і для інших цілей.Київська міська рада (третя сторона) підтримала заяву метрополітену. Представник мерії запевнив суд, що комунальне підприємство не відмовляється від рішення суду, про сплату боргу в сумі 1 млрд 924 млн гривень за поставлені 100 вагонів метро (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/987419238056153/), але враховуючи скрутний майновий стан, просив рахунки розблокувати. Щоб вивчити докази держвиконавця суддя Босий В.П. зробив в засіданні двотижневу перерву.

Posted by Юрій Левченко on Montag, 22. Mai 2017

Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ