Юрій Левченко: Суд відклав на 2 тижні розгляд справи про борги столичної підземки

Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

НОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО АРЕШТУ РАХУНКІВ КИЇВСЬКОГО МЕТРО

Щоб уникнути кримінальної відповідальності керівника Київського метрополітену, комунальне підприємство уклало кредитний договір і за рахунок кредитних коштів виплачує заробітну плату працівникам.

Про це сьогодні розповів представник столичного метро у Господарському суді Києва, який розглядає скаргу комунального підприємства щодо зняття арешту з його рахунків. Представник метрополітену стверджує, що арештовані рахунки використовуються виключно для виплати заробітної плати, однак представник державної виконавчої служби, яка і наклала арешт, надав суду докази, що дані рахунки використовувалися і для інших цілей.

Київська міська рада (третя сторона) підтримала заяву метрополітену. Представник мерії запевнив суд, що комунальне підприємство не відмовляється від рішення суду, про сплату боргу в сумі 1 млрд. 924 млн гривень за поставлені 100 вагонів метро (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/987419238056153/), але враховуючи скрутний майновий стан, просив рахунки розблокувати.

Щоб вивчити докази держвиконавця суддя Босий В.П. зробив в засіданні двотижневу перерву.

НОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО АРЕШТУ РАХУНКІВ КИЇВСЬКОГО МЕТРОЩоб уникнути кримінальної відповідальності керівника Київського метрополітену, комунальне підприємство уклало кредитний договір і за рахунок кредитних коштів виплачує заробітну плату працівникам. Про це сьогодні розповів представник столичного метро у Господарському суді Києва, який розглядає скаргу комунального підприємства щодо зняття арешту з його рахунків. Представник метрополітену стверджує, що арештовані рахунки використовуються виключно для виплати заробітної плати, однак представник державної виконавчої служби, яка і наклала арешт, надав суду докази, що дані рахунки використовувалися і для інших цілей.Київська міська рада (третя сторона) підтримала заяву метрополітену. Представник мерії запевнив суд, що комунальне підприємство не відмовляється від рішення суду, про сплату боргу в сумі 1 млрд 924 млн гривень за поставлені 100 вагонів метро (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/987419238056153/), але враховуючи скрутний майновий стан, просив рахунки розблокувати. Щоб вивчити докази держвиконавця суддя Босий В.П. зробив в засіданні двотижневу перерву.

Posted by Юрій Левченко on Montag, 22. Mai 2017

Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ