Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Сьогодні за моїм позовом Солом’янський районний суд Києва зобов’язав НАБУ відкрити справу проти міського голови столиці Віталія Кличка. Попри те, що мер Києва в очевидне порушення Закону незаконно підписав договір оренди земельної ділянки на провулку Святошинському і передав її «Київміськбуду» (Законом прямо прописана заборона передачі земельних ділянок, за якими не затверджений детальний план території), «правоохоронні» органи понад півроку відмовлялися вносити відповідні відомості в ЄРДР.

НАБУ, САП та Генпрокуратура, відверто порушуючи Кримінальний процесуальний кодекс, давали смішні відписки на мої запити та звернення, закриваючи очі на очевидний факт скоєння злочину Кличком, який в подальшому спровокував протистояння й кровопролиття.

Зрештою стало зрозуміло, що шанс на розслідування цього злочину ми зможемо отримати виключено через суд. Тому 27 червня я повторно надіслав в НАБУ офіційну заяву про злочин і після чергової відмови, звернувся до суду, згідно КПК, з вимогою зобов’язати антикорупційне бюро порушити відповідну справу. Тепер, після отримання ухвали суду (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/photos/1045109775620432), НАБУ зобов’язане буде впродовж 24 годин відкрити справу проти Кличка. Через зловживанням владою мера мають притягнути до відповідальності за ч. 2 ст. 364 ККУ, що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

P.S. Насправді Кличко в такий незаконний спосіб передав в приватне користування низку земельних ділянок громади. Зараз ми проводимо відповідний аналіз і додамо ці матеріали до нововідкритої кримінальної справи.

Історія питання тут: https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/950926325038778/
https://www.facebook.com/pg/Y.V.Levchenko/photos/…

Проігноровані запити в «правоохоронні» органи:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/wcadr41D…
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/wcadr41D…
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/wcadr41D…

Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ