Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Через злочинну діяльність кличківської більшості в Київраді незабаром в столиці може з’явитися (або, точніше, в цьому випадку відновитися) ще одна незаконна забудова, тепер на Сирці по вул. Олени Теліги, 25.

Роками ми з місцевою громадою блокували це питання, але на останній сесії Київради все ж таки злобудовна більшість проштовхнула незаконне виділення земельної ділянки, попри чітку позицію місцевих мешканців. В мене є інформація, що процес так «пришвидшився» після того, як відповідну недобудову переписали на людей наближених безпосередньо до Кличка.

Показовим є те, як хто голосував, а особливо фракція місцевих депутатів (любителів роздавати виборцям картоплю тощо) – братів Бродських – які хоча самі й спробували залишитися «чистенькими» взагалі не голосуючи, але чия бандитська фракція Пилипишина-Черновецького «Єдність» якраз дала потрібні голоси.

Деталі в дописі депутата-«свободівця» Святослава Кутняка, який намагався зупинити цей злочин

Сьогодні Київрада голосами «БПП», «Єдності» і типу опозиційної фракції «Батьківщини» віддала в оренду ділянку по вул. О. Теліги, 25, яку громада виборює більше десяти років, під будівництво «свічки» з підземним паркінгом.Ми з народним депутатом Юрій Левченко долучилися до боротьби із незаконною забудовою на вул. Олени Теліги, 25 ще в 2013 році. За чотири роки ми з громадою пройшли все: і протистояння з «тітушками», і громадські слухання, і акції протесту, збирання підписів… В ході тривалого протистояння, зрештою у забудовника закінчився строк оренди ділянки, однак на його місце знайшовся інший. Деталі описував раніше (https://www.facebook.com/s.kutniak/posts/1439367066158908 )Майже весь рік на рівні профільних комісій разом з громадою блокували спроби команди мера надати ділянку, яка, до того ж знаходиться навпроти Бабиного яру, в оренду під будівництво. Але, зрештою, чисельні заклики громади та фракції «Свобода» щодо недопущення там будівництва були проігноровані і сьогодні сумарними 64-ма голосами «БПП» (46 «ЗА»), «Батьківщини» (10 «ЗА») та «Єдності» (8 «ЗА») ділянка була передана в оренду ТОВ «ІБК Обрій» на 25 років для завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку з офісними і торговельними приміщеннями та підземним паркінгом.Як завжди, підло і цинічно проявили себе брати Бродські, (на окрузі одного з них, до речі, і знаходиться ця ділянка) які хоч самі і не голосували показово, але палець об палець не вдарили, аби переконати депутатський корпус і в першу чергу свою продажну фракцію «Єдність» не підтримувати цей проект рішення. Така позиція «я умиваю руки» для цих двох – нормальне явище. До прикладу, сьогодні один з них взагалі не з’явився, а інший під час голосування просто вийняв картку, хоча голосував за 4 хв. до і за 3 хв. після розгляду цього питання. До слова, на ділянці знаходиться недобудова в півтора поверхи, яку забудовник мріє перетворити в чергову висотку між трьома хрущівками. Громада одноголосно наполягає на недопущенні будівництва, але, як бачимо, інтереси забудовників для команди Кличка і окремих фракцій є законом.

Gepostet von Кутняк Святослав am Donnerstag, 15. Februar 2018

Р. S. Зараз вивчаємо можливості як все ж таки зупинити цей бєспрєдєл попри відповідне рішення Київради.

Джерело: Юрій Левченко