Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

ВИМАГАЮ У ПОРОШЕНКА, ГРОЙСМАНА ТА ВСІЄЇ ЇХНЬОЇ ОЛІГАРХІЧНОЇ БАНДИ ПОКАЗАТИ УКРАЇНЦЯМ ТІ Ж ДОКУМЕНТИ, ЩО ПОКАЗАВ Я

6 жовтня Верховна Рада, з порушенням Регламенту та з кнопкодавством, ухвалила законопроект 7164 який продовжує дію антиконституційного «федеративного» Закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».
(Деталі про події того дня і про суть самого Закону тут: https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1082406961890713/https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1081760695288673/)

І ось, коли я відверто виступив проти цієї очевидної федералізації країни, влада – правляча сьогодні олігархічна клептократія – почала ширити проти мене відверту брехню, намагаючись змалювати з мене «агента Кремля».

Спочатку вони ЗБРЕХАЛИ про те, що я народився в Москві.
Потім вони ЗБРЕХАЛИ про те, що в мене та моїх батьків квартира в Москві.
Потім вони ЗБРЕХАЛИ, що мої батьки живуть в Москві.
Потім вони ЗБРЕХАЛИ, що в мене громадянство РФ.

Коли ж я виклав свою біографію з безпрецедентним для українського політика рівнем деталізації (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/posts/1084181515046591), зі всіма відповідними документами, вони, в паніці, почали БРЕХАТИ, що мої шкільні атестати фальшиві, а мої діди-прадіди – не українці.

Але в них одна суттєва проблема: на відміну від них, ні мені, ні моїм батькам немає, чого ховати чи соромитися. Більше того, на відміну від них, я своїх пращурів не соромлюся, а пишаюся своїм Родом і працюю з архівами, щоби сформувати своє дерево Роду.

Отже, олігархічна клептократія, розповідає, що мій прадід Мусій Левченко (дід мого батька Володимира Левченка та батько мого діда Афанасія Левченка) не українець?
Немає питань, тримайте архівні матеріали з Державного архіву Вінницької області (Фонд Д-904, Опис 21, Справа 23). :)
https://www.facebook.com/media/set/…

Тут ви бачите запис у метричній книзі від 1895 року Свято Іоано Богословської церкви села Малі Хутори Вінницького повіту Подільської губернії (за сучасним адміністративно-територіальним поділом вже частина міста Вінниці) під записом №27, де зафіксовано, що:

4 вересня 1895 року у Малих Хуторах народився мій прадід Мусій Левченко, який був хрещений приходським священиком Яковом Розумовським у православному обряді 14.09.1895 під церковним ім’ям Моїсей (Мусій – українська народна форма імені Моїсей (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%83%D1%81%D1%96%D0%B9), яка передавалась в подальших метричних документах, виключно з волі самого власника імені в українській формі, й тому мій дід у своїх радянських документах – Афанасій Мусійович). Батьки прадіда Мусія – міщани православного віросповідання Афанасій Іванович Левченко та його законна дружина Марина Євтихівна.

І нагадую, що до часів Радянського Союзу в метриках національність не вказувалася, й саме віросповідання було індикатором етнічного походження.

А ТЕПЕР Я ВИМАГАЮ У ПОРОШЕНКА, ГРОЙСМАНА, ВСІХ ЇХНІХ МІНІСТРІВ, КЕРІВНИКІВ ФРАКЦІЙ ТА РЕШТИ ЇХНЬОЇ ОЛІГАРХІЧНОЇ БАНДИ ПОКАЗАТИ УКРАЇНЦЯМ ТІ Ж ДОКУМЕНТИ ЩО Й Я – ШКІЛЬНІ АТЕСТАТИ, УНІВЕРСИТЕТСЬКІ ДИПЛОМИ, СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ, ПОСВІДЧЕННЯ БАТЬКІВ, РОДОВІД ПРАЩУРІВ.

І хай український народ вирішує, хто є хто…

Джерело: Юрій Левченко

9 КОМЕНТАРІ

 1. Не зрозумiло чим хизуватися народному депутатовi?
  Невже надання особливого статусу окремим регiонам залежить вiд записiв у метричних книгах про пращурiв пана Левченка?
  Наведена стаття – це тiльки велике бажання депутата похизуватися собою.
  А чим хизуватися?
  Якщо пан Левченко не бачить питань, якi негайно необхiдно вирiшувати у державi, то можливо найкрaще було б здати депутатський мандат i звiльнити крiсло для бiльш компетентноi людини?

 2. Юра у вас есть пзиция-лицо ,в отличии от Гройсмана,Парубия,И.Геращенкои т.д представителей БПП и НФ

 3. Юра, ты настоящий! И если бы ты родился в Москве , то то это бы никак не повлияло на отношение к тебе!

 4. Юрій Левченко-лучший из депутатов.Его бы спикером,а парубия и ирину Г. как украшение на фонарный столб.

 5. Розкажи нам для початку про тягнибика з фаріон. Мордастий паскудник які мав відношення до липових ліків й бабло заробляючого на них уйопка, не розповіш?

 6. Та ці ниці мерзотники навіть дипломи про вищу освіту купили. ,А про все інше навіть страшно подумати. ТВАРЮКИ.

 7. С У П Е Р М Е Р З О Т Н И К И, ЗРАДНИКИ, ЗЛОДЮГИ — ВОНИ НІКОЛИ НЕ ЗМОЖУТЬ НАВІТЬ П О Р І В Н Я Н О ПРАВДИВО, НЕ КАЖУЧИ ВЖЕ ПРО Ч Е С Н О (вони навіть це СЛОВО асоціюють як К Р А С Т И!!!) НАДАТИ ШИРОКОМУ ЗАГАЛУ СВОЇ БІОГРАФІЇ!!!! А ЩО ВОНИ МОЖУТЬ НАПИСАТИ???? Що “ДУКУМЕНТИ” про освіту КУПЛЕНІ???? Що ПРЕДКИ — ЗЛОЧИНЦІ??? ЩО в НЕДАЛЕКОМУ МИНУЛОМУ, САМІ В О Н И НАПЕРСТОЧНИКИ, КАРТЯРІ-ШУЛЕРИ і ПРОСТО ГРАБІЖНИКИ, а то і НАЙМАНІ В Б И В Ц І????

 8. Все правильно. Тільки це треба узаконити, щоб люди, перед тим як голосувати, знали з ким мають справу, а не тільки бачили морду свого депутата!

Comments are closed.