Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Вчора відбулося судове засідання щодо незаконної забудови на Святошинському провулку в столиці.

Це той самий провулок, в якому рік тому відбулися масові сутички «тітушок» забудовника з місцевими мешканцями. А все це відбулося через те, що мер Києва, в очевидне порушення Закону, незаконно підписав договір оренди відповідної земельної ділянки на провулку Святошинському і передав її «Київміськбуду» (Законом прямо прописана заборона передачі земельних ділянок, щодо яких не затверджений детальний план території).

Хоч правоохоронні органи і не хотіли відкривати справу на мера, мені вдалося їх зобов’язати через суд (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1045109435620466/) і зараз розслідування вже триває.

Вчора ж суддя Святошинського суду Миколаєць І. Ю., яка розглядає позов місцевих мешканців, котрі оскаржують дії міського голови, проявила свою явну заангажованість у справі. Спочатку суддя хотіла заборонити проводити відеозйомку, потім відмовила залучати мене в якості третьої особи на боці мешканців та відмовила у виклику Кличка як свідка, який і підписав незаконно договір.

Очевидно, що крім забудовника на суддю ще й тиснули з боку Кличка, оскільки в разі задоволення позову громади, меру тоді точно світить строк у вже порушеному кримінальному провадженні.

Джерело: Юрій Левченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ