Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Тут дехто стверджує, що я намагаюся скасувати деякі Закони, що ухвалені Верховною Радою виключно для самопіару.

Після моєї відвертої критики в адресу Порошенка, щодо його «федеративних» законів та шулерського законопроекта про нібито скасування депутатської недоторканності, Банкова активно зайнялася моєю дискредитацією, замовляючи подібні статейки.

Проте, всі мої відповідні постанови, які я реєстрував у Верховній Раді, намагаючись скасувати певні голосування, були наслідком грубого порушення Регламенту, часто включно з кнопкодавством.

Більше того, для того щоби по-справжньому виконувати свою РОБОТУ як народного депутата, я ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ робити все можливе для того, щоби законопроекти, які погіршать життя більшості моїх виборців, ніколи не стали законами. І за «дивним» збігом обставин «чомусь” саме такі негативні законопроекти зазвичай проштовхуються через ВР з порушенням ЗАКОНУ України «Про Регламент Верховної Ради України».

Оскільки в даній статті відсутнє прізвище автора, я звертаюсь до головного редактора видання Юлії Мостової, а оскільки у неї немає сторінки в фб, вимушений звернутися до її чоловіка.

Анатолію Гриценко, велике прохання запитайте у дружини, який «журналіст» є автором даного матеріалу і чому, розповідаючи про мій «самопіар», для балансу він не взяв у мене коментар.

Р.S. Оскільки видання, які мене постійно обріхують – «Букви» (Грановського) та «Депо», «Ділова столиця» (Денисенка) – вже ніхто серйозно не сприймає, Банкова зробила «хід конем» і розмістила явну заказуху в «опозиційному» виданні. Хитро.

Р. P. S. До речі лише позавчора влада зупинила 12-ти денну рекламу брехливого допису на фб про наявність у мене російського паспорта (https://www.facebook.com/gibridpolit/photos/a.131583387572363.1073741828.131401820923853/136938090370226/?type=3&theater).
Вирішили диверсифікувати кошти?
Цікаво, що вперше ця реклама зупинилася у вівторок 17.10, але «чомусь» її знову увімкнули в четвер 19.10 якраз після того як я виступив в Раді про шулерський проект Порошенка щодо «скасування» недоторканності.

https://dt.ua/POLITICS/deputati-za-tri-roki-77-raziv-bezuspishno-namagalisya-skasuvati-priynyati-zakoni-258038_.html

Джерело: Юрій Левченко