Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Бєда-поБєда. (Про владну історичну шизофренію).

Цьогоріч влада дала вказівку по своїй вертикалі відзначати і 8 травня – Міжнародний день пам’яті і примирення (з нагоди закінчення ІІ світової війни на європейському континенті) і 9 травня – міфічний день поБєди.

Тільки якщо 8 травня супроводжують на спущених гальмах адміністративних та інформаційних заходів, то побєдобєсію дана широка дорога.

Причому дев’ятетравневому шабашу передувала шалена інформаційна артпідготовка і диверсійні спецоперації, на кшалт появи червоних прапорів на Хрещатику 1 травня.

Спроба реінкарнації фейкового лівого руху – це ще одна цілеспрямована політична диверсія Банкової. Мета якої очевидна: відновити постколоніальну систему політичної структури-симулякру – України-неоколонії.

Тільки викінчене формування такої системи-симулякру імперативно передбачає реінкарнацію урочистого відзначення річниці большевицького перевороту 7 листопада.

Бо як же ж смертоносні орди могли звільняти Україну у роки ІІ світової війни, якби не завоювали її у 20-ті роки ХХ століття.

Зрозуміло, що неможливо вилікувати нинішню псевдоеліту від цієї історичної шизофренції, бо совок головного мозку – це їхнє все.

А от державу вилікувати можна і треба. Передусім, визнавши період 1917-1991 року – періодом совєцької окупації.

І тоді буде очевидно, що у роки ІІ світової війни жодного визволення не було. Одні окупанти звільняли собі колонію від інших.

Нині вони спокійно примиряються. В Мюнхені і Мінську. Під водку і ікорку.

І це їхнє примирення логічне і природнє, бо як відомо ворон ворону ока не виклює.

А для нас ІІ світова війна не закінчилася, ні 8 травня 1945 року, ні 2 вересня 1945 року, ні навіть як виявилося 24 серпня 1991 року.

Недобитий московський звір попер на Україну вкотре. І щоб вкотре не святкувати звільнення України від українців справжньою Перемогою буде остаточне знищення московського імперіалізму.

І пам’ятаймо: нашими героями є ті, хто воював за Україну під жовто-блакитним прапором і Володимирович тризубом.

В роки ІІ світової війни такою армією була УПА.

Пам’ятаємо – Переможемо!

Джерело: Yuriy Syrotyuk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ