Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Гібридна війна вже в Києві

На патріотичну позицію української громади щодо визнання воїнів-добровольців і перейменування проспекту на честь Шухевича в Києві асиметричний Путін, виставивши захист Арсірія, пішов у наступ конем Чувілкіна і московським Зозулею (заст. і керівник патрульної поліції в м. Києві).

Ці московські двоголові арли, що прикривали російську спецоперацію на проспекті Шухевича, проголошення антидержавних закликів під час параду екстремістів у Києві, водночас вкотре невмотивовано вживають насильство до вояків ветеранів московсько-української війни.

Скажіть, в якій країні світу дозволяють проявляти зневагу і піднімати руку на тих, хто захистив її від ворожою окупації? Це ганебний кінець кар’єри і тюрма для будь-якого поліцейського.

В Україні ж тих, кого не добив Путін на фронті, добивають його Зозулі в тилу.

Системне переслідування і насилля щодо депутата Київради Володимира Назаренка є очевидним проявом запопадливого виконання волі Путіна.

І тут інтереси Путіна збіглися з інтересами земельної мафії, якій активно на всіх засіданнях земельної комісії Київради протистоїть Володя Назаренко.

Відтак, саме його, а ще Святослава Кутняка, мафія намагається позбавити депутатства будь-якими методами.

Інакше як знущанням і виконанням волі російських кураторів ці листи щастя, спрямовані найкращим депутатам Київради, назвати важко.

Джерело: Yuriy Syrotyuk 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ