Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Коли вони вже наїдяться? Під Київрадою голодують люди. Це вже крайня форма протесту проти свавілля земельної та будівельної мафії.

На Ревуцького, 8, у Дарницькому районі громада протестує проти будівництва величезного автозаправного комплексу «ОККО». Проти громади в бій вже кидали тітушок без відзнак і тітушок Зозулі (керівника патрульної поліції м.Києва). Проблему обіцяв розв’язати Кличко. Але безвихідь штовхає людей до крайніх форм.

Київ перетворено на суцільну зону бойових дій. Громада веде важкі обороні бої на кожному клаптику міста. За кожен сквер, кожну зелену зону чи просто вільну ділянку землі.

Громаду б’ють. Бандити і тітушки в погонах. Проти активістів порушують кримінальні справи. Інколи доводиться вживати крайні методи – такі як нинішнє голодування. Вважаю, що влада, яка доводить свою громаду до голодування не має права урядувати.

Дзвонив до в.о. міського голови Геннадія Пліса негайно втрутитися у ситуацію. Люди не мають втрачати свого здоров’я. Треба домовитися, щоби люди перестали голодувати.

Глобально пропоную ухвалити мораторій на будь-яке комерційне будівництво до ухвалення нового Генплану. Новий проект Генплану варто винести на загальноміський плебісцит і ухвалювати спільно з громадою.

Нинішня влада вже витратила всі ліміти довіри громади. Часу на розкручування немає. Або вона почне виконувати функції захисту міста і громади, або Києву потрібен новий міський голова і рада…

Джерело: Yuriy Syrotyuk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ