На думку екс-президента, на сході Європи відбувається конфлікт двох протилежних політик

Екс-президент України Віктор Ющенко в інтерв’ю виданню Сегодня назвав дві важливі речі, які дуже турбують господаря Кремля Владіміра Путіна.

«Чого остерігається Путін? Я думаю, що він остерігається двох речей. Річ перша – консолідованої реакції власного народу на ту бісівську політику, яку він проводить. Але з огляду на те, що в Росії працює ціла система атак на психологію людини, думаю, такого пробудження скоро не буде», – пояснив  Ющенко.

Говорячи про другий страх Путіна, Ющенко наголосив на важливій ролі світового співтовариства, зокрема європейських країн: «Але є і друга річ, якої він (Путін, – ред.) остерігається. Річ, яка більше від нас залежить. Це солідарність Європи, зокрема, і світу щодо тієї політики, яку він проводить. Як політики небезпечної».

Також  Ющенко переконаний, що на cході Європи зараз вирішується не питання України, а справжнє геополітичне питання, тобто конфлікт протилежних політик – європейської демократичної і російської імперської. І саме тому важливо розуміти, якими є болючі точки у путінського режиму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ