Суб’єкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатку, але її використання не є обов’язковим

Набув чинності закон, що передбачає скасування вимоги обов’язкового використання печаток на документах незалежно від їхньої наявності у суб’єктів господарювання. Про це пише Українська правда.

Виключається необхідність використання печаток у взаєминах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування і встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання держорганом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі.

Згідно із законом, суб’єкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатку, але її використання не є обов’язковим. Наявність або відсутність відбитку печатки підприємства на документі не створює юридичних наслідків.

Закон також встановлює, що виготовлення, продаж або придбання печаток здійснюється без отримання будь-яких документів дозвільного характеру.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями» № 1982-VIII 23 березня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ