Міністр соцполітики розповів, що субсидії вже призначені, і завдання полягає в тому, щоби їх виплатити

Більшість українців, які отримують субсидії, – пенсіонери. Тому з 1 березня 2019 року виплата субсидій синхронізується з виплатою пенсій. Про це в ефірі 112 каналу повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Субсидія у результаті всіх цих змін стає соціальною виплатою. Вона сплачується з місяця в місяць, з дня у день. Ці всі зміни, відповідно, в нормативні документи вже вносяться. Таким чином, з 1 березня період виплати синхронізується з періодом виплати пенсій і, відповідно, люди будуть отримувати ці кошти одночасно з пенсією», – сказав високопосадовець.

Також Рева розповів, що субсидії вже призначені, і завдання полягає в тому, щоби їх виплатити.

«75% з тих, хто отримує субсидії, – пенсіонери. Відповідно, вони сьогодні отримують пенсію частково через банки, частково – через «Укрпошту». Напрошується висновок, виплачувати ці кошти безпосередньо підприємствам або на рахунки людей, які вже сьогодні отримують пенсію. Це чисто технічне питання, нормальне, не потребуватиме серйозних зусиль», – додав міністр соцполітики.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з березня 2019 року Кабінет міністрів має намір внести зміни в систему монетизації житлових субсидій. Таким чином, напередодні президентських виборів Міністерство соцполітики роздасть населенню готівкою шість мільярдів гривень субсидій.