Наразі мінімальний час польоту на острів Хайнань становить 19 годин із зупинкою

З Києва запускають новий рейс за напрямком, який до цього моменту був максимально некомфортним в плані досяжності. З 28 травня зі столиці України можна буде полетіти прямим рейсом в місце, яке називають «східними Гаваями», а саме – на китайський острів Хайнань. Про це повідомляє Информатор з посиланням на туристучну компанію Kompas.

Рейс здійснюватиметься за маршрутом «Київ – Санья – Київ» авіакомпанією «Міжнародні авіалінії України» раз на тиждень по вівторках.

Польоти будуть виконуватися на Boeing 767 (254 крісла). Очікується, що час в дорозі складе близько 11 години, хоча до цього мінімальний час польоту становив 19 годин із зупинкою. Під час польоту пасажирам пропонуватиметься дворазове гаряче харчування. А вже в жовтні в планах туристичного оператора збільшити частоту рейсів до двох разів на тиждень.

Наразі невідомо, скільки коштуватиме квиток на одного дорослого в один бік. До того ж, у жодному розкладі авіарейсів компанії МАУ на 28 травня немає 11-годинного рейсу в місто Санья.

Продаж квитків стартує пізніше. За даними видання, наразі ціна на політ в Санью починається від 44 тисяч гривень.

У коментарі avianews.com в МАУ підтвердили, що мають намір запустити чартерні рейси в Санью, проте зазначили, що точна дата початку польотів залежатиме від отримання всіх необхідних дозволів. На даний момент триває підготовча робота.