Міністр каже, що вже має пропозиції від політичних сил

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян після завершення роботи на своїй нинішній посаді планує йти в політику. Щоправда, з якою політсилою співпрацюватиме – не уточнив.

В ефірі Громадського посадовець уточнив, що спочтаку планував приділити сім’ї свій вільний час після того, як завершить роботу в Мінінфраструктури.

«Але після всіх цих цікавих подій навколо мене (кримінальне провадження, порушене проти Омеляна НАБУ, – ред.) я бачу чіткий шлях – в політику», – сказав міністр.

Омелян розповів, що вже має пропозиції від політичних сил, але поки не веде ніяких переговорів.

«Я людина лояльна, людина командна, тому для того, щоби розглядати серйозно будь-які інші пропозиції, я спочатку повинен підбити підсумки з тією командою, якою я працюю нині (Омелян був призначений на посаду від «Народного фронту», – ред.)», – пояснив він.

Також Омелян заявив, що для нього важливо, аби нинішній Президент України залишився на другий термін, щоби проекти, які реалізує Мінінфраструктури, розвивались далі. Водночас міністр зазначив, що пропозицій приєднатися до «Блоку Петра Порошенка» не отримував.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 13 вересня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили Омеляну про підозру в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації.

Детективи НАБУ встановили, що перебуваючи на посаді заступника міністра інфраструктури 2015 року Омелян набув у власність активи, «законність підстав отримання яких не підтверджено доказами та вартість яких значно перевищує його законні доходи».

Ідеться про новий позашляховик BMW X5 2015 року випуску та 90 тисяч доларів і 25 тисяч євро готівки. У НАБУ підрахували, що загальна вартість таких активів на той час становила понад 4 млн грн.

14 вересня Солом’янський райсуду Києва відпустив Володимира Омеляна на поруки. Поручителями виступили міністр молоді і спорту Ігор Жданов та нардеп від «Народного фронту» Федір Бендюженко.