Безсмертний прогнозує: в України можуть зіпсуватися відносини іще з кількома країнами

Суперечки між Польщею, Білоруссю, Угорщиною, Румунією та Україною – робота російської Федеральної служби безпеки. Цю думку висловив дипломат Роман Безсмертний в інтерв’ю Укрінформу.

За його словами, Україна має конфлікти з Білоруссю через президента Лукашенка, який перетворив цю державу в колонію Кремля.

«Фактично це маріонеткова держава, що управляється Кремлем. Звичайно, можемо називати Білорусь як завгодно, але сама собі ця країна точно не належить. Оскільки керують нею через президента Лукашенка кремлівські вожді», – підкреслив Безсмертний.

Окрім того, арешти українських громадян у Білорусі – це продовження того, що зараз Україна має з Румунією, Угорщиною та Польщею.

Також експерт додав, що список країн, які в майбутньому можуть зайняти ворожу позицію стосовно України, буде, на жаль, доповнюватись. Найімовірніше, в України також можуть загостритися відносини з Болгарією, Словаччиною та Туреччиною.

«Через ЗМІ, які повністю заповнені російськими новинами, людей доводять до крайнього стану ворожості проти України, яка веде на території Білорусі розвідувальну діяльність. Але це ще не кінець. Список буде доповнюватись. Наступними країнами, з якими у нас загостряться відносини, стануть Болгарія, Словаччина, Туреччина. Так працює російська ФСБ».

Читайте: З України вислали білоруського дипломата