Правоохоронці виявили партію контрабандних комплектуючих загальною вартістю понад 100 тисяч доларів

Співробітники контррозвідки СБУ попередили незаконне вивезення з України комплектуючих до транспортного літака Іл-76. Про це інформує прес-центр Служби безпеки України.

Оперативники спецслужби встановили, що у листопаді 2018 року на одному з українських авіаремонтних підприємств було відремонтовано транспортний літак Іл-76 на замовлення однієї з центральноафриканських країн.

«Співробітники СБ України задокументували, що група вітчизняних ділків планувала незаконно вивезти літаком товари військового призначення – комплектуючі до авіатехніки. Під час поглибленого митного огляду судна у день вильоту правоохоронці виявили партію контрабандних комплектуючих загальною вартістю понад сто тисяч доларів», – йдеться у повідомленні.

Для приховування передачі військових товарів іноземній стороні зловмисники оформили вантаж як товари цивільного призначення.

Слідчі СБУ порушили кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ст. 333 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.