Маргарита Бондар працювала за замовленням російського пропагандистського видання «Україна.ру»

Служба безпеки України видворила з території країни російську журналістку Маргариту Бондар, причиною стали її антиукраїнські публікації. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

Зазначається, що за порушення міграційного законодавства Державною міграційною службою ухвалено рішення про примусове видворення в термін до 31 березня Бондар з території України із забороною в’їзду на 3 роки.

За даними СБУ, впродовж 2018 року вона за замовленням російського пропагандистського видання «Україна.ру», що належить холдингу російського телеведучого Дмітрія Кисельова, систематично поширювала в Інтернеті необ’єктивну інформацію щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.

«Зокрема вона публікувала недостовірні та провокаційні матеріали про порушення прав національних меншин представниками українських націоналістичних організацій і уявну бездіяльність української правоохоронної системи», – йдеться в повідомленні СБУ.

Згідно експертного висновку Міністерства культури, публікації Бондар сприяли загостренню міжнаціональної та міжетнічної ворожнечі, а також дестабілізації суспільно-політичної обстановки.