Петрашевичу заборонено в’зд до України терміном на 3 роки

Служба безпеки України вирішила примусово повернути до Росії чергового прокремлівського пропагандиста. Йдеться про Ігоря Петрашевича, який працював на російські ЗМІ, зокрема «Федеральное агентство новостей», «rusvesna.su», «riafan.ru». Про це у Фейсбуці написала речниця СБУ Олена Гітлянська.

«21 листопада Ігоря Петрашевича буде примусово повернуто на територію РФ із забороною в’їзду до України терміном на три роки», – написала вона.

Співробітники Служби безпеки встановили, що Петрашевич на замовлення російських редакцій готував упереджені матеріали про ситуацію в нашій державі, які активно тиражувалися у ЗМІ країни-агресора.

«Пропагандист у своїх інформаціях свідомо й безпідставно підривав авторитет органів державної влади в Україні, спотворював історичні факти становлення і розвитку українського народу та дискредитував Україну на міжнародній арені», – написала Гітлянська.

Служба безпеки України прийняла рішення про примусове повернення до Росії чергового прокремлівського пропагандиста Ігоря…

Gepostet von Гітлянська Олена am Dienstag, 21. November 2017