За тисячу кубів блакитного палива доведеться платити 5,873 тис. гривень без ПДВ

Згідно з фінансовим планом НАК «Нафтогаз України» на 2017 рік, запланованим для обговорення урядом 19 липня, з 1 жовтня на 18,84% зросте ціна на газ для населення, пише Економічна правда.

Як свідчить документ, ціна реалізації блакитного палива для споживачів, на яких Кабінетом міністрів покладено спеціальне зобов’язання (ПСО, тарифи для населення) до 1 жовтня відповідає поточним цінам, а з 1 жовтня збільшена на 19% до 5,873 тисяч гривень за тисячу кубів без ПДВ.

Ціна на реалізацію газу споживачам, на яких не покладені спеціальні обов’язки, встановлюється компанією самостійно.

Нагадаємо, 26 квітня Кабінет міністрів встановив формулу розрахунку вартості газопостачання побутових споживачів та релігійних установ з урахуванням вартості транспортування і розподілу газу.

Згідно з документом, вартість газопостачання побутових споживачів буде визначатися як сума оптової ціни використаного газу, вартості поставки, транспортування і розподілу газу.

При цьому вартість транспортування і розподілу газу повинна ґрунтуватися на тарифах, встановлених Національною комісією, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Шановні журналісти даного медіаресурсу. Як ви могли пропустити, що Парламент не підтримав ідею підвищення ціни

    • Кабмин не поддержал повышение цены. Не переживайте, осенью платить больше не будем

      • Ой-ли….нет дыма без огня…не зря они уже начали нас заранее готовить…а то что Кабмин типа не поддержал – то это только лишь до осени…а там ждите что они все там в доле и от своего уже придуманного не откажутся.

Comments are closed.