13 липня в підземці утворились довжелезні черги – мешканці купували проїздні та поповнювали безконтактні картки

Напередодні подорожчання проїзду до 8 гривень пасажири київського метрополітену поповнили свої картки на майже 6 мільйонів поїздок. Про це йдеться в повідомленні КП «Київський метрополітен», пишуть Українські новини

«Минулої п’ятниці наші пасажири поповнили свої картки метро на 5 971 525 поїздок», – зазначають у КП.

4 млн 568,8 тис. поїздок коштували містянам 4,5 грн кожна (загальна сума склала 20 млн 559,6 тис. гривень).

Нагадаємо, з 14 липня у столиці набули  чинності нові тарифи на проїзд – одна поїздка в метро тепер обходиться киянам і гостям міста у 8 гривень.

13 липня в підземці утворились довжелезні черги – мешканці купували проїздні та поповнювали безконтактні картки, щоби їздити за старими тарифами хоча б деякий час.

12 липня кияни прийшли під стіни Київради на Хрещатику, 36, щоби висловити своє обурення міській владі через необґрунтоване підвищення ціни на проїзд у комунальному транспорті столиці до 8 гривень. Водночас мер Києва Віталій Кличко зігнав на акцію бюджетників метрополітену на противагу протестуючим. У четвер у Київраді сталося кілька бійок.

Попри обурення киян у Київраді так і не відбулося голосування за «свободівський» проект рішення про заборону підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті столиці.