Восьмеро нардепів за два місяці роботи ВРУ жодного разу не проголосували

Вісім народних депутатів жодного разу не проголосували за майже два місяці роботи Верховної Ради. Серед них скандальний екс-радикал Андрій Артеменко, члени «Опозиційного блоку» Євген Бакулін та Дмитро Добкін, член «Народного Фронту» Денис Дзензерський, позафракційні Павло Балога та Андрій Білецький, а також розшукувані українською владою Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Цю інформацію оприлюднив Комітет виборців України, передає УНН.

Згідно з інформацією КВУ, із 63 депутатів, які взяли участь у менше, ніж 10% голосувань, 22 є представниками «Опозиційного блоку».

«Такі результати свідчать про те, що «Опозиційний блок» побудував роботу в парламенті у форматі бойкоту. Депутати показово не голосують, привертаючи до себе увагу. До прикладу, лідер фракції Юрій Бойко за останні два місяці проголосував лише двічі. І це при тому, що він відвідав всі засідання Ради. Сергій Льовочкін проголосував один раз, Наталія Королевська – 4 рази, Вадим Рабінович – 3 рази із 481 можливих», – підкреслив очільник КВУ Олексій Кошель.

Щодо інших лідерів фракцій, то, за даними КВУ, найвідповідальніше до голосувань ставилися очільники «Народного Фронту» та Блоку Петра Порошенка. Так, Максим Бурбак взяв участь у 77% голосувань, Ігор Гринів – 75%. У цілому лише два народні депутати (Віктор Пинзеник та Григорій Шверк) проголосували у 100% випадків.

За період січня-лютого 2017 року відбулося 18 пленарних засідань Верховної Ради, на яких пройшло майже півтисячі голосувань (481).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ