У разі збереження температури на рівні +8 упродовж трьох діб орган місцевого самоврядування має право завершити опалювальний сезон

Уже в середині березня можуть оголосити про завершення опалювального сезону в Києві. Це станеться, якщо збережеться теперішній температурний режим навколишнього середовища. Про це заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, передають Українські новини.

«Якщо така температурна тенденція буде зберігатися, то в середині березня опалення буде відключено», – сказав він.

Як відомо, опалювальний сезон 2016/2017 року почався 12 жовтня.

Відповідно до чинного законодавства, у разі збереження температури на рівні +8 градусів і вище упродовж трьох діб орган місцевого самоврядування має право ухвалити рішення про завершення опалювального сезону.

За даними Українського гідрометцентру, 28 лютого на всій території Україні очікується сонячна й тепла погода, а 1 березня в західних областях прогнозують дощі.

У Києві та області у вівторок +10… +12 градусів тепла, вночі – від -1 до +1.

На Заході ще тепліше – до +16 градусів, а на Сході – від 5 до 8 градусів тепла. Вночі у деяких областях можливий легкий мороз.

Вже 1 березня морозної ночі не очікують у жодній області, та й день середи буде теплішим для центральних, східних і південних областей, а ось на Заході стане прохолодніше.

Синоптики попереджають також, що 28 лютого у високогір’ї Івано-Франківської області зберігається значна лавинна небезпека (3 рівень).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ