До кінця тижня обіцяють відновлення роботи всіх «Паспортних сервісів»

В Україні знову виникли проблеми з оформленням закордонних паспортів та ID-карток на держпідприємстві «Документ». Через форс-мажорні обставини в наданні доступу до спеціалізованих каналів зв’язку штатну роботу центрів «Паспортний сервіс» тимчасово змінили.  Про це повідомив прес-секретар ДП Володимир Поліщук. Про це інформує Depo.Київ.

Наразі роботу в повному обсязі як з оформлення, так і видачі закордонних паспортів та ID-карток, відновили лише центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» за такими адресами в Києві: бул. Т. Шевченка, 27;  пр. М. Бажана, 1-Е; «Документ-сервіс Готово, пл. Л. Українки, 1.

«Решта центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» працюють в режимі видачі біометричних закордонних паспортів та ID-карток через підрозділи міграційної служби», – підсумував він.

Згодом стало відомо, що у повному обсязі роботу відновили сервісні центри в Києві, Харкові, Рівному, Львові, Одесі, Дніпрі, Івано-Франківську та Ужгороді.

Володимир Поліщук додав, що зараз тривають роботи з підключення Луцька, Хмельницького та Тернополя: «Я думаю, що незабаром, до кінця тижня, проблеми зі зв’язком, з доступом до спеціалізованих каналів зв’язку будуть розв’язані».

Нагадаємо, 6 квітня Європарламент схвалив «безвіз» з Україною, і того ж дня сервіси з оформлення документів припинили роботу: через ажіотаж на біометричні паспорти, які потрібні будуть для безвізового в’їзду в ЄС, а також слідчі дії, що проводились силовиками. В ДП «Документ» заявили, що паспортні центри не працювали через вилучення СБУ серверів в телекомунікаційних компаніях.

18 квітня державне підприємство «Документ» відновило видачу закордонних паспортів та ID-карткок через три свої сервісні центри в столиці.

До слова, за даними українських ЗМІ, церемонія підписання в Європейському парламенті документу про надання Україні безвізового режиму може відбутися вже 17 травня.

Нагадаємо, 11 травня міністри країн ЄС з питань сільського господарства та рибальства затвердять надання «безвізу» українцям.

Після затвердження рішення міністрами відбудеться підписання і публікація рішення в Офіційному журналі ЄС.

Фактично безвізовий режим набуде чинності через 20 днів після публікації – орієнтовно 11 червня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ