З отриманих доходів глава уряду виплатив понад 1,5 млн грн податків

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман опублікував декларацію про доходи за 2016 рік. Сумарний дохід глави українського уряду склав 15,7 млн. гривень. Про це йдеться  у повідомленні на Урядовому порталі.

Більшу частину доходів Гройсман отримав від продажу власної земельної ділянки та автомобіля (11,130 млн грн), а також від оренди нерухомості, що йому належить (4,2 млн грн).

Зарплата прем’єр-міністра в 2016 році склала 281 тис. грн, ще 154 тис. грн – відсотки за депозитами, розміщеними в українських банках.

З отриманих доходів Гройсман виплатив понад 1,5 млн грн податків. Дружина українського прем’єра Олена Гройсман отримала 1,6 млн грн доходів, з яких 1,4 млн грн – доходи від ведення підприємницької діяльності.

2016 року прем’єр і його дружина не купували нерухомість, рухоме майно і нематеріальні активи, декларування яких є обов’язковим згідно із законодавством України.

«Отримані в цьому році доходи і більшу частину задекларованої раніше готівки Володимир Гройсман і його сім’я, згідно поданої декларації, розмістили на рахунках в українських банківських установах», – повідомляється на сайті уряду.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за 2015 рік Гройсман задекларував готівкою 2 мільйони 280 тисяч гривень, 870 тисяч доларів і 460 тисяч євро. У декларації також зазначені коштовні ювелірні вироби, запонки з дорогоцінним камінням та аж 12 годинників відомих брендів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ