Міноборони посилено контролюватиме якість продуктів для військових

Міністерство оборони України посилило контроль за якістю продуктів харчування для військовослужбовців. Зокрема, до армії не допустили вже тисячі неякісних сухпайків, а постачальників продуктів, що не відповідають вимогам, оштрафували загалом на понад 2,8 млн грн. Про це повідомив начальник Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Дмитро Марченко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«За дорученням міністра оборони ми посилили контроль за якістю послуг з харчування і продуктів, які поставляються (військовослужбовцям, – ред.). Під час перевірки нової партії сухпайку 54 тисячі сухих польових наборів були забраковані, вони не надійшли в армію у зв’язку з тим, що були неякісними», – розповів він.

Марченко додав, що з початку року фахівці Міноборони здійснили 93 виїзди в підрозділи для перевірки якості харчування: «За результатами перевірок департамент держзакупівель і поставок ресурсів подав 44 претензії на суму 2 мільйони 801 тисяч гривень».

Станом на 9 серпня відповідні лабораторії Міноборони провели 21 тисячу 572 перевірки харчових продуктів (в цілому 15 тисяч 345 тон продуктів).

«Із них 1 тисяча 432 тонни були повернуті виробникові у зв’язку з тим, що були неякісними. У тому числі через наші лабораторії пройшли зразки 11 партій ТОВ «Адамант 2000», – сказав представник відомства.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ