Борис Колесніков вніс 20 млн гривень, а Вадим Новинський – 30 мільйонів

Заставу в 50 мільйонів гривень за народного депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна внесли колишній віце-прем’єр Борис Колесніков та нардеп від «Опоблоку» Вадим Новинський. Про це повідомила екс-депутат Олена Бондаренко на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, Колесніков вніс 20 млн гривень, а Новинський – 30 мільйонів.

«Заставу за Мішу Добкіна внесли Вадим Новинський (30 млн) і Борис Колесніков (20 млн)», – написала вона.

Нагадаємо, Печерський райсуд столиці обрав для нардепа Михайла Добкіна запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці з альтернативою внесення застави у сумі 50 млн гривень.

29 червня генпрокурор Юрій Луценко вніс подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна.

В діях нардепа вбачають ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок м. Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн.

12 липня Регламентний комітет парламенту визнав подання Генпрокуратури про дозвіл на притягнення до відповідальності Михайла Добкіна досить обґрунтованим. Але комітет не підтримав затримання й арешт депутата.

13 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до відповідальності, затримання і арешт нардепа.

Генеральна прокуратура ініціює проведення експертизи, щоби з’ясувати точну суму збитків, що їх завдав державі народний депутат від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін, перебуваючи на посаді міського голови Харкова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ