Мер Одеси Геннадій Труханов вирішив показати, що він одноосібним господарем міста?

Під час сесії Одеської міськради депутати протягнули корупційні рішення, а для відволікання уваги громадськості проголосували за повернення вулицям радянських назв. Про це заявив юрист та громадський активіст Артем Карташов у коментарі 24, пояснюючи рішення Одеської мерії.

Юрист підкреслив, що одеські депутати з порушенням регламенту з голосу ухвалили безліч майнових рішень, що мають корупційні ознаки. Зокрема, ідеться про виділення коштів на ремонт кранового заводу «Краян».

Нині Національне антикорупційне бюро України веде слідство щодо перепродажу будівлі цього заводу, що потягло за собою розкрадання місцевого бюджету в особливо великих розмірах.

За словами Карташова, рішення Одеської мерії має також політичний підтекст, оскільки між групою мера Труханова та місцевим осередком «Опозиційного блоку» точиться конкуренція за проросійський електорат.

«Це звичайна провокація підготовлена до травневих подій. Оскільки саме опоблоківці почали піднімати цю тему, Труханов вирішив їх випередити, підбадьоривши свій електорат, показавши, що в Одесі проросійських сил більше і що він є одноосібним господарем міста. Якщо домовлятися – то це до нього», – підкреслив громадський діяч.

Крім того, він наголосив, що рішення міськради щодо повернення старих назв є незаконним, з огляду на те воно не було опубліковане, як цього вимагає закон.

«Наскільки мені відомо, саме мер вніс таке рішення. Тексту ніхто не бачив, я думаю, що він ще не готовий», – підсумував активіст.

Читайте: Проти одеських депутатів порушили кримінальну справу за пропаганду комунізму

БЕЗ КОМЕНТАРІВ