Ляшко
Олег Ляшко висунув умови повернення в коаліцію

Олег Ляшко висуває умови коаліції. Лідер «Радикальної партії» заявив, що повернеться до складу більшості у випадку виконання вимог у політичній та економічній площині. Серед іншого йдеться про відставки чиновників та ситуацію на Донбасі, пише Українська правда.

«Ми представили умови – політичні та економічні – за яких ми готові взяти участь у формуванні коаліції», – сказав він 27 січня ввечері.

За словами Ляшка, серед політичних умов «Радикальної партії» – вимоги передбачити в новій коаліційній угоді заборону на особливий статус Донбасу, заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення, ліквідацію оподаткування пенсій, заборону на підвищення пенсійного віку.

Крім того, Ляшко заявив, що його політична сила наполягає на низці кадрових рішень, зокрема, відставці Генпрокурора Віктора Шокіна, голови Нацбанку України Валерії Гонтарєвої, оновленні кадрового складу Центральної виборчої комісії.

У частині економічних вимог Радикальної партії Ляшко назвав ухвалення нової антикризової програми.

Нагадаємо, раніше джерела в «БПП» і «Народному фронті» заявляли, що «Радикальна партія» Олега Ляшка може повернутися до коаліції та отримати два крісла в уряді. Зокрема, «радикали» претендують на пост віце-прем’єра і міністра екології.

У свою чергу, сам Ляшко заявив, що готовий очолити український уряд.

Нагадаємо, 1 вересня 2015 року Олег Ляшко оголосив про перехід фракції Радикальної партії в опозицію  та забрав свого віце-прем’єра Олега Вощевського з Кабміну.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ