2 липня в Миргороді вночі на Олега Супруненка напали невідомі у масках і завдали йому тяжких поранень

Правоохоронці затримали депутата Миргородської міськради від «Радикальної партії Ляшка» Хачатура Хачатряна за вбивство депутата від партії «Свобода» Олега Супруненка. Про це у Facebook повідомив голова партії Олег Ляшко.

«Мені стало відомо, що депутата Миргородської міської ради від РПЛ Хачатура Хачатряна затримали за звинуваченням у вбивстві його колеги-депутата від ВО «Свобода» Олега Супруненка», – написав він.

Як відомо, Супруненко 26 днів боровся за життя у реанімації після жорстокого нападу і помер 7 серпня.

«Поки що обставини кримінальної справи мені до кінця не відомі. Але за жодних обставин не буду прикривати злочинців, якщо вони винні. Тому я вимагаю від Хачатура Хачатряна скласти мандат і постати перед правосуддям», – додав Ляшко.

Мені стало відомо, що депутата Миргородської міської ради від РПЛ Хачатура Хачатряна затримали за звинуваченням у вбивст…

Posted by Олег Ляшко on Tuesday, 19 September 2017

Нагадаємо, 7 серпня пішов з життя голова фракції «Свобода» у Миргородській міській раді та очільник міського відділу партії «Свобода» Олег Супруненко. 2 липня в Миргороді о першій годині ночі на «свободівця» напали невідомі у масках, які нанесли йому тяжкі поранення: серйозні травми голови та численні переломи. Супруненка залишили у непритомному стані на узбіччі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ