Найгірші в світі автошляхи – в Молдові, там 40% місцевих доріг потребують капітального ремонту

Україна посіла одну з найнижчих позицій у рейтингу якості доріг, що його уклали експерти The World Economic Forum. У цілому, в списку представлені 144 країни. Наша держава обіймає аж 137 сходинку. Про це повідомляє Вголос.

Таким чином, ми недалеко пішли від Монголії, Ґвінеї, Румунії, Гаїті, Мозамбіку, Мавританії, Параґваю, Конґо та Мадаґаскару, де також склалась жахлива ситуація з дорогами. Причому Україну обійшли Гондурас, Ґабон і Зімбабве. А найгірші в світі автошляхи – в Молдові, там 40% місцевих доріг потребують капітального ремонту.

Разом з тим, найкращі дороги у Франції – 6,5 бала із семи можливих. Друге місце – Об’єднані Арабські Емірати, третє – Сінґапур. Також найбільш якісні дороги – у Португалії, Омані, Швейцарії, Австрії, Гонконґу, Фінляндії та Німеччині.

Серед країн СНД найкращі дороги – в Азербайджані (50 місце). Грузія посіла 78 сходинку, Вірменія – 81 місце, Росія – 123. Серед країн Центральної Азії найвище місце у Таджикистану – 70. Казахстан – на 108 місці, Киргизстан – на 131.

«Цей рейтинг насправді висить у мене на стіні, це типова ганебна картина для нашої країни», – прокоментував інформацію глава Мінінфраструктури Володимир Омелян.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ