У ГПУ звітують, що завершують досудове розслідування у кримінальній справі щодо Анатолія Федорука

Упродовж 13 років чинний міський голова Бучі Анатолій Федорук та його поплічники незаконно передали у власність земельні ділянки лісового фонду загальною площею понад 80 га. За підрахунками ГПУ, це завдало державі збитків на загальну суму понад 390 мільйонів гривень. Про це написала на своїй Фейсбук-сторінці прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ завершує досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою міського голови та секретаря Бучанської міської ради Київської області, а також колишніх начальників відділу Держкомзему у місті Буча Київської області у зловживанні службовим становищем при вилученні земель лісового фонду та зміні їх цільового призначення», – уточнила вона.

За статтею, яку інкримінують підозрюваним, їм загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.

Наразі Генпрокуратура підготувала процесуальні документи для завершення досудового розслідування, склала обвинувальний акт, який найближчим часом передадуть на розгляд до суду.

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ завершується досудове розслідування у кримін…

Posted by Лариса Сарган on Monday, July 3, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ