Виборчу документацію доставлять до Києва, де голоси порахують за добу

Авіація МВС доставила членів Центральної виборчої комісії до проблемного виборчого округу №50 у Покровську Донецької області. Документи охоронятиме поліцейський спецпідрозділ, про це повідомили у пресслужбі МВС.

Документи переміщатиме авіація МВС задля «уникнення можливих провокацій та протиправних дій». Перед цим ЦВК забрала повноваження  у окружної комісії на 50 окрузі.

«Cитуація для Центральної виборчої комісії достатньо не типова, таке стається вперше. Ми вдячні МВС та Нацполіції за можливість оперативно налагодити пересування членів комісії та уповноважених представників секретаріату до Покровська», – зазначив очільник ЦВК Євген Радченко

За його словами, виборчу документацію доставлять до Києва, де голоси порахують за добу.

Згідно з законодавством, Центрвиборчком повинен встановити остаточні результати виборів протягом 15 днів, останній термін – 5 серпня.

Нагадаємо, за підсумками підрахунку голосів на окрузі №50 переміг мер Покровська Руслан Требушкін. Однак із вимогою перерахувати голоси до суду звернувся інший кандидат у депутати – мер Добропілля Андрій Аксьонов. За його словами, на одній із дільниць округу була здійснена фальсифікація. Суд ухвалив рішення про перерахунок голосів, а пізніше поліція відкрила кримінальне провадження через невиконання цього рішення.

Читайте: На скандальному окрузі в Донецькій області напали на журналістів