За даними ЗМІ, депутата фракції «Солідарність» Сергія Пилипенка притягнули до адміністративної відповідальності

Депутат Київської міської ради VIII скликання приховав від декларування автомобіль вартістю майже 1,5 млн гривень. Таким чином, він порушив закон «Про запобігання корупції» і тепер буде притягнутий до відповідальності. Про це повідомляє у Фейсбуці прес-служба прокуратури міста Києва.

«Встановлено, що у травні 2017 року депутат міськради придбав автомобіль вартістю майже 1,5 млн гривень, але не повідомив на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані, як це передбачено законом», – йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом органами Нацполіції України стосовно депутата складено протокол про вчинення ним адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та передбаченого ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Шевченківський райсуд міста Києва підтримав позицію прокуратури та визнав депутата винним у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення. Рішення суду набуло законної сили.

За даними видання «Українска правда», йдеться про депутата фракції «Солідарність» Сергія Пилипенка.