Загиблих і травмованих внаслідок інциденту немає

У Головному управлінні ДСНС у Києві розповіли подробиці задимлення на «синій гілці» столичного метрополітену, що сталося ввечері 11 вересня. Як повідомляють у прес-службі відомства, загиблих і травмованих внаслідок інциденту немає.

Повідомлення від пасажирів про задимлення у вагоні поїзда, який рухався між станціями метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка» надійшло 11 вересня о 18:51.

О 19:04 на місце події прибули перші підрозділи.

«Було встановлено, що поїзд відігнали на станцію «Контрактова площа», пасажири з потяга вийшли. За зовнішніми ознаками пожежі в поїзді не виявлено. О 19:16 після зняття напруги з контактної рейки працівниками Київського метрополітену було надано допуск рятувальникам для проведення розвідки в тунелі», – йдеться у повідомленні.

Після проведення розвідки з’ясувалося, що в тунелі, на відстані 300 м від станції «Контрактова площа», сталося коротке замикання без подальшого горіння в генераторі автоматичної локомотивної сигналізації.

Станції «Контрактова площа», «Тараса Шевченка» і «Петрівка» були закриті на вхід, також було призупинено рух поїздів.

«На місці події працювали 65 чоловік особового складу, а також 13 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки. В результаті події загиблих та травмованих немає», – повідомляє прес-служба ДСНС.

О 21:53 рух було відновлено.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ