Компанія «Вода Донбасу» припинила подачу води з каналу Сіверський Донець-Донбас на 5 фільтрувальних станцій

У зоні проведення АТО на лінії Камянка-Крута Балка спостерігається загострення – станом на 10:00 8 червня пролунало близько 40 вибухів. Про це на сторінці у Facebook повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

За його словами, поруч із насосною станцією №1 (район Марїнки, поблизу Василівки) бойові дії продовжуються, обладнання станції не працює, можливості евакуювати людей поки що немає.

Також Жебрівський уточнив, що компанія «Вода Донбасу» припинила подачу води з каналу Сіверський Донець-Донбас на 5 фільтрувальних станцій – Красноармійську, Великонанадольську, дві Маріупольські та Донецьку.

«І якщо на маріупольські фільтрувальній станції вода подаватиметься зі Старокримського водосховища і Маріуполь без води не залишиться, то на Красноармійську та Великоанадольську фильтрувальні станції повністю припинена подача води, оскільки вони не мають резервного джерела водопостачання», – зазначив голова Донецької ОВЦА.

Вода Донбасу припинила подачу води з каналу Сіверський Донець-Донбас на 5 фільтрувальних станцій – Красноармійську, Вел…

Közzétette: Павло Жебрівський – 2017. június 8.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ