Німецький політолог Андреас Умланд оцінив загрозу нападу Росії на Україну

Росія підтримує військовий конфлікт на Донбасі для того, щоб переманити російськомовні області України. Однак залишається загроза і широкомасштабного конфлікту. Цю думку висловив німецький політолог Андреас Умланд, передає ТСН.

За словами Умланда, Росія вирішила знизити інтенсивність конфлікту, щоб знизити рівень уваги до неї з боку Заходу і створити видимість його «заморозки».

У Кремлі вважають, стверджує політолог, що області України з переважно російськомовним населенням можуть впасти у затяжну економічну, соціальну і психологічну депресію, яка підготує ґрунт для майбутнього «приєднання» до РФ.

Експерт також підкреслив, що з урахуванням зазначених ризиків Захід в майбутньому повинен діяти більш гнучко і рішуче при оголошенні, застосуванні й адаптації економічних санкцій.

Зокрема, ЄС слід заявити про свою готовність ввести ембарго на імпорт енергоносіїв з російського трубопроводу, якщо Кремль відновить просування вглиб території України. Крім того, додав експерт, Захід може надати Україні сучасну зброю, яка стане надійним захистом, а лише стримувальним фактором для Росії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ