На даний момент українські прикордонники спільно із зацікавленими структурами проводять фільтраційні заходи щодо затриманих

Українські прикордонники затримали двох співробітників ФСБ РФ на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом у Херсонській області. При собі вони не мали ані зброї, ані документів. У російському відомстві вже підтвердили інформацію, що «загубили» двох військовослужбовців, передає Інтерфакс-Україна.

За словами голови Держприкордонслужби України Віктора Назаренка, 30 червня близько 2.30 прикордонники Херсонського загону спільно із військовослужбовцями ЗС України на березі Перекопської затоки затримали двох невідомих осіб без документів та виявили човен, на якому останні причалили до берега.

Під час попереднього опитування встановлено, що затримані є військовослужбовцями Прикордонної служби ФСБ РФ.

З їхніх слів, вони нібито виконували роль порушників кордону під час навчань, але збилися з маршруту, втратили орієнтування і таким чином опинилися на материковій частині України.

У свою чергу, прикордонна служба ФСБ РФ направила звернення українській стороні, в якому просить надати інформацію про двох російських військовослужбовців, які загубилися в Україні.

«Формально, таким чином вони підтвердили, що це їхні військовослужбовці загубилися в Україні», – сказав речник Держприкордонслужби України Олег Слободян.

За його словами, на даний момент українські прикордонники спільно із зацікавленими структурами проводять фільтраційні заходи щодо затриманих, а також встановлюють їхні особи. Після відповідних заходів буде ухвалено рішення про те, щоби передати їх компетентним органам.

Слободян також уточнив, що затримані співробітники ФСБ РФ не чинили спротиву. Також у них не було ані зброї, ані документів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ