Найближчим часом слідчі СБУ оголосять співробітникам ФСБ про підозру

Щодо затриманих в Херсонській області російських прикордонників порушено провадження за статтею про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Співробітники CБУ проводять розслідування.  Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті відомства.

«Слідство встановило, що громадяни РФ, співробітники ФСБ – заступник начальника резервної застави в/ч 9930 Аскар Кулуб та начальник кінологічної групи в/ч 9930 Володимир Кузнєцов у період з грудня 2016 року до 30 червня 2017 року виконували службові завдання в інтересах Російської Федерації з метою зміни меж території або державного кордону України», – повідомили у СБУ.

Найближчим часом слідчі СБУ оголосять співробітникам ФСБ про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України та ініціюватимуть перед судом обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, 30 червня прикордонники затримали двох співробітників ФСБ Росії на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом у Херсонській області. За словами росіян, вони нібито виконували роль порушників кордону під час навчань, але збилися з маршруту, втратили орієнтування і таким чином опинилися на материковій частині України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ