Ватажок так званої ЛНР Плотницький заявив, що з Луганська ідуть поставки вугілля до окупованого Криму

17 березня у Лівадійському палаці в Ялті у рамках установчої конференції так званого Інтеграційного комітету «Росія-Донбас» представили структуру, яка займатиметься «інтеграцією Донбасу до Російської Федерації». Про це пише УНН.

В установчому засіданні «комітету» взяли участь ватажки так званих ДНР і ДНР Плотницький та Захарченко. Вони приїхали до Криму на святкування третьої річниці анексії півострова.

Координатором «комітету» став обраний до Держдуми Росії в Криму заступник голови Російської громади Криму Андрій Козенко.

Під час установчого засідання він повідомив, що підготував законопроект про скасування в Росії необхідності трудових патентів для «громадян» «ДНР» і «ЛНР».

Водночас очільник окупаційного кримського «парламенту» Владімір Константинов запропонував створення проекту «Россрегіон», у межах якого ніби стане можливим найповніша співпраця з донбаськими «республіками».

Захарченко та Плотницький заявили, що з Україною їх більше нічого не пов’язує, а провідний партнер для так званих «республік» –  Російська Федерація, до якої вони сподіваються увійти.

Ватажок «ЛНР» повідомив, що з Луганська йдуть поставки вугілля до окупованого Криму. У свою чергу, Захарченко розповів, що за минулий рік експорт товарів до Росії з території, підконтрольної «ДНР», «зріс на 34 мільйони доларів». За його словами, Донбас має що запропонувати російському споживачеві.

Крім того, він заявив, що в умовах транспортної блокади з українського боку підприємства на непідконтрольних Києву територіях Донбасу вже переходять на російські комплекти та сировину.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ