Бійці АТО передали послання українцям

Військові, які обороняють авдіївську промзону, заявили, що бойовики потужно ведуть обстріли по позиціях бійців АТО з танків та іншої потужної техніки, натомість українським бійцям заборонено стріляти у відповідь. Це звернення військові передали через журналістів 24.

«Величезне прохання від нас усіх (солдатів промзони) – ви можете підняти питання про ці довбані танки. Вчора і сьогодні вони нас так розібрали, що такими темпами нам тут мало залишилось часу. Керівництво штабу АТО не дозволяє нам використовувати на протидію їхнім танкам взагалі нічого», – ідеться у зверненні.

«Таке відчуття, що нас тримають тут як гарматне м’ясо. Мені не страшно віддати життя за країну, але не так по-дурному (як мішень у тирі)», – підкреслили українські бійці.

За словами військових, бойовики так званої ДНР щодня стріляють по позиціях сил АТО в авдіївській промзоні з танків, і вогонь не припиняється вже протягом місяця.

«У нас майже щодня поранені та убиті. За що ми тут стоїмо? За що гинуть люди?» – наголосили вони.

Також слід зазначити, що, як повідомили у штабі АТО, 5 березня через обстріли Авдіївка знову залишилась без електропостачання.

«Мобільний зв’язок працює із перебоями. Вода до помешкань поки подається. Обсяги пошкоджень на лініях електропередач ще невідомі. Критичні об’єкти інфраструктури міста під’єднуються до електрогенераторів», – зазначили у штабі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ