Воскові фігури вражають своєю страхітливістю

У самопроголошеній «Донецькій народній республіці» відкрили музей воскових фігур, експонатами якого стали нині мертві ватажки бойовиків – Алєксандр Захарченко, «Гіві» і «Моторола», передає Главред

Відповідні світлини опублікував блоґер Михайло Голуб.

Воскові фігури командира батальйону «Спарта» Арсенія Павлова «Мотороли», командира батальйону «Сомалі» Міхаїла Толстих «Гіві», екс-глави «ДНР» Алєксандра Захарченка вражають своєю страхітливістю.

У коментарях до фото користувачі звернули увагу на параметри фігур, їхнє художнє виконання і матеріал, з якого виконані, наприклад, руки Захарченка.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше у «ДНР» опублікували результати розслідування вбивства Алєксандра Захарченка та Арсена Павлова.

Нагадаємо, Алєксандр Захарченко був ліквідований 31 серпня 2018 року в окупованому Донецьку в результаті вибуху в кав’ярні «Сєпар». Арсен Павлов («Моторола») загинув також під час вибуху в Донецьку 16 жовтня 2016 року.  Командир підрозділу бойовиків «Сомалі» з позивним «Гіві» загинув внаслідок вибуху в своєму кабінеті в лютому 2017 року.