За допомогою ЗРК «Стріла» українські військові можуть збивати ворожі БПЛА, гелікоптери та літаки

Військові операції Об’єднаних сил показали, як захищають небо на Донбасі за допомогою зенітно-ракетного комплексу «Стріла». Відео опублікували на сторінці операції Об’єднаних сил у Facebook.

«Система протиповітряної оборони Об’єднаних сил має декількарівневу побудову, методологією якої є взаємоузгодженість дій по важливості цілі, по дальності, по висоті та по напрямках дій. Своє місце у загальній системі відведено і підрозділам, які мають на озброєнні зенітно-ракетні комплекси «Стріла-10», – йдеться у повідомленні штабу ООС.

Зазначається, що за допомогою ЗРК «Стріла» українські військові можуть збивати ворожі БПЛА, гелікоптери та літаки.

Небо сходу України – під захистом Об'єднаних сил#ООС #операція_ОСВ Об'єднаних силах створена і щодня перебуває на бойовому чергуванні система протиповітряної оборони.Система протиповітряної оборони Об'єднаних сил має декількарівневу побудову, методологією якої є взаємоузгодженість дій по важливості цілі, по дальності, по висоті та по напрямкам дій.Своє місце у загальній системі відведено і підрозділам, які мають на озброєнні зенітно-ракетні комплекси "Стріла-10".Щодня тривають тренування, перебування у засідках, та виконання завдань у складі чергових сил. Висока натренованість розрахунку – висока точність ураження повітряних цілей.Рухаємось далі!Разом до перемоги!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Dienstag, 9. April 2019