Спостережна місія ОБСЄ
Бойовик «ДНР» кинув у авто спостерігачів снаряд, який не розірвався

Бойовик угруповання «ДНР» кинув в автомобіль представників моніторингової місії ОБСЄ снаряд, який не розірвався. Про це йдеться у звіті місії за 16 серпня, передає Українська правда.

«16 серпня СММ була зупинена на КПП «ДНР» в Оленівці (Донецька обл.) Член «ДНР» наблизився до СММ із снарядом в руках, який не розірвався. За його словами, цим снарядом вистрілили в них в попередню ніч. Під час короткої розмови присутні почали критикувати діяльність СММ, і один з них закинув снаряд у транспортний засіб», – йдеться у звіті.

Повідомляється, що пізніше бойовик снаряд забрав. Також наголошується, що пізніше, під час аналізу фотографії спостерігачі прийшли до висновку, що це був 122-мм артилерійський снаряд.

Нагадаємо, 9 серпня в Донецьку невідомі спалили чотири броньовані автівки Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Керівництво Місії звинуватило в трагедії проросійських бойовиків, котрі наразі контролюють місто. Як заявив секретар Ради національной безпеки та оборони України Олександр Турчинов, за диверсію відповідає безпосередньо вище військово-політичне керівництво РФ, яке перед запланованим Москвою новим широкомасштабним наступом ставить за мету прибрати із зони конфлікту міжнародних спостерігачів. Цього ж дня у Луганську спеціально звезені на пасажирських автобусах прихильники Путіна заблокували роботу місцевого представництва Місії.

Читайте:  Дончани протестували проти «мовчання й сліпоти» місії ОБСЄ

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ