танк Т-72
Заколотники на Донбасі пропонують визначити результат війни шляхом «перегонів на танках»

Один командир, позбавлений умовностей, запропонував «танковий біатлон» як можливий спосіб урегулювання українського конфлікту, повідомляє кореспондент The Times Максим Такер, коментуючи новину про проведення чемпіонату з танкового біатлону за участі самопроголошених «ДНР» та «ЛНР».

«Ми викликаємо ваших чемпіонів на змагання з танкового біатлону», – заявив в офіційному прес-релізі заколотників майор Петро Ручйов, звертаючись до української сторони. Він також зазначив: «За сформованими ще в давнину звичаями, поєдинки найсильніших воїнів перед боєм призначалися тільки при виникненні складної або невизначеної ситуації. Другий рік протистояння (…) обґрунтовано можна вважати такою ситуацією».

Зі свого боку, офіційний представник ЗСУ полковник Андрій Лисенко заявив: «Навіщо нам потрібно гратися в якісь там ігри з терористами? Єдине, що нам потрібно зробити з терористами, – це знешкодити їх. Ми не приймемо цю пропозицію. Ніколи».

Українські соцмережі рясніють підозрами, що запрошення сепаратистів на адресу колишніх республік СРСР до участі у змаганнях з танкового біатлону будуть використані як привід для перекидання танків, їхніх екіпажів та інструкторів на Східну Україну.

Аналітики, проте, вважають, що це «лише чергова спроба відвернути увагу населення двох квазідержав, де є багато соціальних проблем і немає значущого уряду», йдеться у статті.

До слова, за повідомленням «Радіо Свобода», 17 серпня у Донецьку в Кіровському районі близько 11:00 проїхали три танки Т-72. Всі бронемашини рухалися у напрямку середмістя. Раніше бойовики звинуватили сили АТО у веденні обстрілів Донецька та його околиць.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у прес-центрі штабу АТО заявляють про значне загострення ситуації на сході України у вечірні години 16-го серпня. Українські військові інформують про 148 випадків порушення режиму припинення вогню. Найгарячішою точкою, як і раніше, залишаються околиці Донецька. У районі Маріуполя випадки застосування крупнокаліберної артилерії зафіксовані в Новогригорівці, Гранітному та Сартані.

За матеріалами InoPressa

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ