Бойовики використовували 120-мм міномети, бойові машини піхоти, гранатомети та стрілецьку зброю
Бойовики різко збільшили інтенсивність вогню

Бойовики на Донеччині різко збільшили інтенсивність вогню та прагнуть ескалації конфлікту перед проведенням чергових раундів міжнародних переговорів щодо мирного врегулювання на Сході України. Про це 24 серпня заявив очільник української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін Борис Кременецький.

«Проросійські бойовики на Донеччині продовжують використовувати заборонені методи ведення війни, прикриваючись мирним населенням, скоюють військові злочині», – заявив він. Провокації з боку бойовиків та їхні спроби перевести конфлікт у фазу активного вогневого протистояння розцінюються як намагання дискредитації переговорів лідерів України, Франції та Німеччини 24 серпня у Берліні та переговорів в рамках роботи тристоронньої контактної групи 26 серпня у Мінську.

«За минулу добу, 23 серпня, відбулося різке збільшення кількості порушень режиму «тиші» з боку бойовиків – 82 випадки, зокрема, з використанням «Градів». Підрозділи ЗС України вогонь у відповідь не відкривали, адже усвідомлювали, що терористи наражають мирних мешканців на небезпеку», – зазначив Кременецький.

Наразі спостережні групи СЦКК здійснюють фіксацію чергових військових злочинів бойовиків на місцях обстрілів. Про чергові факти порушення проросійськими бойовиками міжнародного гуманітарного права негайно було проінформовано офіс СММ ОБСЄ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, напередодні Дня Незалежності бойовики обстріляли Луганщину із САУ та танків. У зоні ураження опинилися населені пункти: смт. Станиця Луганська, села Трьохізбенка й Кримське.

Нагадаємо, що після сьогоднішніх урочистостей з нагоди святкування Дня незалежності України Президент України Петро Порошенко відбуде до Берліну на перемовини з німецьким федеральним канцлером Анґелою Меркель та головою французької держави Франсуа Олландом з питань подальшого мирного врегулювання збройного конфлікту в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ